رپورتاژ

برای کودکان کلاس زبان خصوصی بهتر است یا گروهی؟

یادگیری زبان از کودکی به بچه ها کمک می کند تا خلاقیت خود را رشد دهند و مهارت های بیشتری کسب کنند و با فرهنگ دیگر کشور ها آشنا شوند.

اما قبل از هر چیز ممکن است از خود بپرسید که کلاس خصوصی بهتر است یا گروهی؟ باید بگوییم هر کدام از کلاس ها مزیت های خود را دارد و شما می توانید براساس شرایط خود و کودکتان یکی از آن ها را انتخاب کنید. آموزشگاه زبان دهخدا با برگزاری کلاس های خصوصی و گروهی برای کودکان به شما کمک می کند تا متناسب با آنچه می خواهید کودک خود را در کلاس های یادگیری زبان ثبت نام کنید.

ویژگی های کلاس زبان خصوصی برای کودکان

در کلاس های خصوصی هر کودکی با سرعت خودش پیشرفت می کند. هنگامی که تمرکز بر روی یک زبان آموز است، آن ها می توانند به طور کامل هر مهارتی را بدون فشار و آهسته بدست بیاورند و آن را رشد دهند.

معلمان خصوصی می توانند طیف وسیعی از ابزار ها و استراتژی ‌ها را برای آسان ‌تر کردن فرآیند یادگیری ارائه دهند. یکی از آن ها شامل ارزیابی یک به یک، بدون حواس پرتی زبان آموزان دیگر است.

یکی دیگر از مزیت های کلاس های خصوصی، توانایی ایجاد برنامه ریزی برای خود است. در کلاس های خصوصی معلم برنامه درسی را براساس نیاز کودک تنظیم می کند و این امر موجب پیشرفت آن می شود.

از دیگر مزیت های کلاس های خصوصی زبان برای کودکانی است که اعتماد به نفس پایینی دارند و از صحبت کردن در جمع می ترسند و یا خجالت می کشند. این کلاس ها به آن ها کمک می کند تا کم کم اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و درباره هر آنچه که می خواهند از معلم خود سوال کنند.

بهترین راه برای نشان دادن کیفیت برند شما

ویژگی های کلاس زبان گروهی برای کودکان

تعامل کلید یادگیری زبان است. کلاس های گروهی برای کودکان بسیار مفید هستند، زیرا تمرین با دیگر افراد هم سن و سال به آن ها کمک می کند تا کلمات و عبارات را به خاطر بسپارند و به آن ها امکان می دهد تمرینات متنوعی را با یکدیگر انجام دهند.

زبان ‌آموزان بخش زیادی از درس‌ ها را در کلاس های حضوری صرف صحبت کردن یا گوش دادن به صحبت ‌های همسالان خود می‌کنند. این امر باعث می شود که با گوش دادن به دیگران بیشتر یاد بگیرند. در کلاس‌ های حضوری با تشکیل گروه ‌های کوچک، می توان کودکان را به مشارکت با دیگر همسالان خود تشویق کرد.

یک دیگر از مزایای کلاس های حضوری، تعامل با همکلاسی ها و این احساس است که دیگران هم مثله شما هستند و چیز زیادی درباره آن زبان نمی دانند. بنابراین، دیگر حضور در جمع و بلد نبودن آن زبان برای کودک ترسناک نخواهد بود و کودک از یادگیری نیز لذت می برد. علاوه بر این، فرصتی برای ملاقات با دوستان جدید یا یک همکلاسی خواهد بود.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

مجله نوبل

سایت مجله نوبل یک سایت خبری و فرهنگی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله تکنولوژی، فیلم و سینما، مد و استایل، سبک زندگی و ... فعالیت می‌کند. در این سایت شما می‌توانید به آخرین اخبار و گزارش‌ها در این حوزه‌ها دسترسی پیدا کنید و همچنین مقالات، نقد و بررسی فیلم‌ها، محصولات تکنولوژی و مد را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا