مد و استایل

بهترین برند جوراب واریس پا | بهترین مارک جوراب واریس

بهترین برند جوراب واریس چیست؟ افراد برای راحتی بیشتر، ورزش بهتر و مهمتر از همه برای جلوگیری از عوارض احتمالی از جوراب‌های واریس بسیار استفاده می‌کنند. اساساً جوراب‌های فشاری جریان را بهبود می‌بخشند و می‌توانند برای کاهش درد و تورم در پاها درمان شوند. همچنین می‌تواند خطر ترومبوز ورید عمقی (DVT)، نوعی لخته خون را کاهش دهد و سایر مشکلات جریان خون را کاهش دهد.

اما اگر جوراب به درستی انتخاب شود، ممکن است منجر به عوارضی مانند خارش یا اختلال در جریان خون در سایر نقاط بدن شود. جوراب واریس در انواع و اندازه‌های مختلف موجود است. بنابراین لازم است در هنگام خرید به کلاس فشرده سازی جوراب واریس، اندازه و نوع آن توجه شود. راهنمای خرید جوراب واریس به شما کمک می‌کند بهترین و مناسب‌ترین جوراب را برای خود انتخاب کنید. با مجله نوبل همرا باشید.

بهترین برند جوراب واریس پا

ضرب المثلی هست که می گوید: جوراب واریس دارویی است که می‌پوشیم. این جوراب استاندارد فشار معینی را از مچ پا به بالای کشاله ران وارد می‌کند. این فشار به تدریج از مچ پا تا بالای پا کاهش می‌یابد و کاهش تدریجی فشار در طول پا باعث بهبود جریان خون وریدی از پا به قلب می‌شود. به دلیل این مکانیسم عمل، آنها را جوراب فشاری نیز می‌نامند.

بهترین مارک جوراب واریس
بهترین مارک جوراب واریس

استفاده از جوراب واریس

جوراب واریس بسته به میزان فشار و ارتفاع جوراب کاربردهای متفاوتی دارد. که به مد و استایل شما نیز تاثیر زیادی دارد. به چند مورد اشاره می‌کنیم.

بیماری واریسی

مهمترین کاربرد جوراب واریس در مراحل مختلف واریس این است که به عنوان پیشگیری یا درمان و برای مدت کوتاهی پس از جراحی یا لیزر درمانی استفاده می‌شود.

شلوار بگ چیست و استایل مناسب با شلوار بگ

جوراب واریس در بارداری

واریس در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمونی و وزن ایجاد می‌شود. برای کاهش احساس سنگینی، درد ساق پا و همچنین جلوگیری از تشدید ورم پا، توصیه می‌شود زنان باردار در طول روز از جلیقه استفاده کنند.

جوراب‌های ضد آمبولی

پزشکان در جراحی‌های بزرگ، مانند جراحی تعویض مفصل برای جراحی قلب، هیسترکتومی جوراب‌های ضد آمبولیک را برای جلوگیری از لخته شدن خون در پا توصیه می‌کنند.

جوراب طبی مناسب برای فشار بعد از عمل فشار 18 میلی متر جیوه به ناحیه مچ پا وارد می‌کند. جوراب‌های ضد آمبولی در طول دوره نقاهت پس از جراحی به صورت تمام وقت پوشیده می‌شوند.

جوراب واریس در بیماران مبتلا به لخته شدن خون در پاها

اگر بیمار مبتلا به تورم dvt پا باشد، پوشیدن جوراب‌های طبی واریس با ایجاد فشار مناسب و بهبود جریان خون به کاهش تورم پا کمک می‌کند.

بیماران مبتلا به پاپیلوم یا لنف ادم

افراد مبتلا به لنف ادم اندام تحتانی باید از کلاس فشار دو یا سه تایی استفاده کنند. چه کسانی می‌توانند از جوراب‌های واریس استفاده کنند؟

 • افراد مبتلا به مشکلات گردش خون مانند ترومبوز ورید عمقی (DVT)
 • واریس یا افراد مبتلا به دیابت که در معرض خطر مشکلات گردش خون هستند.
 • افرادی که به تازگی جراحی شده‌اند.
 • کسانی که به سختی می‌توانند پاهای خود را حرکت دهند و مدام در رختخواب دراز کشیده‌اند.
 • افرادی که تمام روز سر کار می‌ایستند.
 • ورزشکاران
 • زنان حامله
 • افرادی که زمان زیادی را در هواپیما صرف می کنند، مانند خلبانان.

جوراب واریس تن یار مدل AG

بهترین جورات واریسی چیست؟ جوراب واریس تن یار روشی موثر برای درمان علائم واریس و رگ‌های عنکبوتی است. جوراب واریس تن یار با افزایش گردش خون در پاها این مشکل را حل می‌کند. به عبارت دیگر، جوراب واریس تن یار به برگشت خون به قلب کمک می‌کند. با سفت شدن جوراب‌ها در مچ پا و کاهش تنگی به سمت بالا، جریان خون از پایین پاها به سمت بالا هدایت می شود.

وینتیج چیست | همه چیز درباره سبک لباس وینتیج
بهترین مارک جوراب واریس ایرانی
بهترین مارک جوراب واریس ایرانی

این جوراب‌ها همچنین به رگ‌ها فشار می آورند و جریان خون را در آنها تسهیل می‌کنند. این جریان خون را تسریع می‌کند. این دو اثر با هم باعث تسهیل جریان خون از پاها به قلب می‌شوند. این کار خون تازه اکسیژن دار را از قلب به داخل رگ‌ها روان می‌کند و جایگزین خون قدیمی می‌شود.

 

 • جنس الاستیک
 • کاربرد ساق پا , زانو , پاشنه پا , مچ و قوزک پا
 • کشور مبدا برند ایران
 • ویژگی مواد ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن ساده
 • سایر توضیحات تا بالای زانو
بهترین برند جوراب واریس چیست
بهترین برند جوراب واریس چیست

جوراب واریس رایت آرین فارمد مدل AG-S

جوراب واریس در دو مدل زیر زانو (AD) و بالای ران (AG)، سه کلاس فشاری 2، 1 و 3، در 8 سایز استاندارد به اضافه سایز پلاس x و پنجه باز یا بسته موجود است. سطح فشار مناسب و اندازه صحیح دو مورد مهم در تهیه جوراب واریس هستند. از جدول سایز قرار داده شده در تصاویر با دقت بالایی برای انتخاب جوراب سایز مناسب برای هر فرد استفاده شده است.

بهترین نوع جوراب واریس
بهترین نوع جوراب واریس

جوراب‌های واریس با اعمال فشار بر دیواره رگ‌ها و غلبه بر نیروی گرانش، به بازگشت خون به قلب کمک می‌کنند. همچنین از ایجاد رگ‌های واریسی جدید جلوگیری می‌کند و بیماری وریدی ناشی از آن را کنترل می‌کند. عدم استفاده از این جوراب‌ها منجر به پیشرفت بیماری، کاهش عملکرد عروق، تورم و درد بیشتر و از بین رفتن ظاهر زیبای پاهای شما می‌شود. جوراب‌های واریس فشاری کلاس یک که اغلب به آن جوراب‌های پیشگیرانه می‌گویند برای جلوگیری از واریس، جلوگیری از خستگی و تورم پاها و در سفرهای طولانی (زمینی و هوایی) برای جلوگیری از DVT استفاده می شود.

راهنمای کفش مناسب کراس فیت

بهترین جوراب واریسی چیست ؟ جوراب‌های واریسی کلاس II در بیماران مبتلا به واریس و پس از درمان‌های داخل وریدی مانند اسکلروتراپی و لیزر استفاده می‌شود. جوراب‌های کلاس سه فشاری در بیماران مبتلا به واریس که جوراب‌های کلاس فشار برای آنها کافی نیست و همچنین در بیماران مبتلا به لنف ادم استفاده می‌شود. جوراب واریس به گونه‌ای طراحی شده است که حداکثر فشار را به مچ پا وارد می‌کند و با رفتن به سمت ساق و سپس بالای ران، فشار جوراب کاهش می‌یابد تا بتواند به هدف مورد نظر عمل کند.

مواد اولیه این جوراب‌ها ساخت کشور آلمان بوده و دارای گواهی سازگاری با پوست می‌باشد. بنابراین حتی برای پوست‌های حساس نیز مناسب هستند. جوراب فارمد با رعایت استانداردهای بین المللی و با استفاده از دستگاه‌های بافنده آلمانی، دستگاه‌های تست فشار سوئیسی و متخصصین آموزش دیده در این کشورها موفق به تولید محصولات مورد تایید اساتید و متخصصین قلب و عروق ما شده‌اند.

 • نس لاکرا , سیلیکون , پلی آمید
 • کاربرد ران , ساق پا , پاشنه پا , مچ و قوزک پا
 • کشور مبدا برند ایران
 • ویژگی مواد ضد حساسیت
 • نوع ساپورت آتل

سایر توضیحات

 1. بافته شده با جدیدترین متد و ماشین آلات بافت و دوخت کشور آلمان
 2. تولید شده مطابق با استانداردهای بین المللی و دارای گواهی کیفیت CE اروپا
 3. استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه آلمانی
 4. کنترل کیفیت محصول با جدیدترین دستگاه تست فشار کشور سوئیس
 5. مورد تایید پزشکان و اساتید بزرگ قلب و عروق ایران

نتیجه

در این مقاله سعی کردیم بهترین برند جوراب واریس را بررسی کنیم. ما اشاره کردیم که چه افرادی به این نوع محصولات نیاز خواهند داشت. همچنین به معرفی نمونه ها و دسته بندی و اندازه گیری های لازم برای خرید جوراب واریس پرداختیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصول مناسب پای خود را بیابید.

4/5 - (1 امتیاز)

مجله نوبل

سایت مجله نوبل یک سایت خبری و فرهنگی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله تکنولوژی، فیلم و سینما، مد و استایل، سبک زندگی و ... فعالیت می‌کند. در این سایت شما می‌توانید به آخرین اخبار و گزارش‌ها در این حوزه‌ها دسترسی پیدا کنید و همچنین مقالات، نقد و بررسی فیلم‌ها، محصولات تکنولوژی و مد را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا