لوازم جانبیتکنولوژی و دیجیتال

راهنمای خرید و نصب هولدر موبایل برای انواع ماشین

بهترین هولدر موبایل برای ماشین کدام است؟ عدم استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی و استفاده از آن به عنوان نگهدارنده تلفن همراه چه تفاوتی دارد؟ ما از آن مراقبت خواهیم کرد. همانطور که می‌دانید، فناوری چنان در زندگی ما ریشه دوانده است که اکنون تصور می‌شود ما نمی‌توانیم یک روز از آن دوری کنیم. یکی از این فناوری‌ها تلفن‌های هوشمند است.

از آنجا که استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی غیرقانونی است، مردم گاهی مجبور به پاسخگویی به تماس‌ها می‌شوند و در حالی که تلفن همراه خود را نگه داشته و در جاده تمرکز می کنند برقراری تماس دشوار می‌شود، این همان جایی است که دارنده بهترین هولدر موبایل برای ماشین این مکان را به شما می دهد تا بتوانید تلفن خود را بر روی آن سوار کنید و به راحتی تماس بگیرید.

همچنین مراقبت های لازم را برای رانندگی داشته باشید. استفاده از نگهدارنده تلفن همراه نیز از بروز حوادث جلوگیری می‌کند. در این مقاله سعی کردیم هولدر موبایل خودرو را توصیف کنیم، در ادامه با مجله نوبل همراه باشید.

هولدر موبایل چیست؟

اگرچه استفاده از تلفن همراه برای ارسال پیام یا برقراری تماس هنگام رانندگی کار خوبی نیست، اما گاهی اوقات افراد در حالی که مجبور هستند از تلفن همراه استفاده می‌کنند. بنابراین، برای بهبود این وضعیت یا نجات رانندگان اتومبیل از خطر تصادفات ناشی از تلفن‌های همراه، نوآوری دارنده خودروهای همراه ظهور کرد.

این دستگاه پایه ذخیره سازی موبایل است که در داخل خودرو قرار می‌گیرد و استفاده از هندزفری از تلفن همراه خود را برای رانندگان آسان می‌کند. در واقع، هولدر موبایل داخل اتومبیل به گونه‌ای طراحی شده است که دستگاه شما را در موقعیت بهینه برای مشاهده ایمن صفحه هنگام رانندگی قرار دهد. همچنین از برترین‌های تکنولوژی و دیجیتال نیز است.

هنگام خرید پایه نگهدارنده موبایل، فقط به دنبال ارزانترین گزینه نباشید زیرا ممکن است عملکرد خوبی نداشته باشد و به تلفن شما آسیب برساند. همچنین، برخی از دارندگان تلفن‌های همراه ارزان قیمت ممکن است از نظر شکل و اندازه کاملاً متناسب با تلفن شما نباشند، که تنظیم آن برای اولین بار دشوار است.

 

هولدر موبایل چیست
هولدر موبایل چیست

نصب موبایل می تواند ایده خوبی باشد، زیرا گزینه خوبی برای استفاده از مسیریابی GPS، پاسخگویی به تماس‌های اضطراری و غیره است. هنگام رانندگی، اما در زیر در مورد مزایای آن جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. یکی از راه‌های محافظت از خود و دیگران در برابر صدمات احتمالی ناشی از در دست داشتن تلفن همراه هنگام رانندگی ، استفاده از هولدر موبایل است. در حقیقت، پایه‌های ماشین متحرک به شما این امکان را می‌دهند تا دستگاه خود را روی داشبورد قرار دهید تا در جایی که چشم هایتان از جاده خارج نیست، به راحتی دسترسی داشته باشید. در این حالت، می توانید با خیال راحت از طریق روتر GPS خود حرکت کرده و حتی به تماس های خود پاسخ دهید.

بررسی جی پلاس q20؛ همه چیزی که از یک گوشی میان رده انتظار دارید

اتاق داخل ماشین من چگونه است؟

اولین جایی که برای خرید بهترین هولدر موبایل برای ماشین باید بروید ماشین شماست. اینکه داخل خودروی شما چگونه به نظر می رسد و شامل چه قطعاتی است می تواند انتخاب نوع نگهدارنده را برای شما تعیین کند. به عنوان مثال، اگر شیشه جلوی راننده بیش از حد کج شود، ممکن است نگهدارنده آن به داشبورد برخورد کند و خیلی سریع بشکند.

یا اگر سطح داشبورد ماشین شما ناهموار باشد ، فضای کافی برای نصب نگهدارنده مکش وجود نخواهد داشت. در نهایت، اگر تیغه های کانال کولر اتومبیل دایره ای یا نازک هستند ، نمی توانید گیره های نگهدارنده را به خوبی روی آنها نصب کنید. بنابراین قبل از خرید هولدر بهتر است کمی فضای داخل خودرو خود را بررسی کنید.

بهترین هولدر موبایل برای خودرو سمند

هنگام خرید هولدر، یکی از مواردی که برای خرید موفق هولدر باید در نظر بگیرید، توجه به مدل خودرو است. هیچ ماشینی مثل ماشین دیگه داشبورد جلو نداره مثلا داشبورد جلو 206 اصلا شبیه سمند یا پراید نیست به همین دلیل استند یا نگهدارنده ماشین در مدل های مختلف برای ماشین های مختلف طراحی شده.

بهترین هولدر موبایل برای خودرو سمند
بهترین هولدر موبایل برای خودرو سمند

به عنوان مثال چون سمند داشبورد یک تکه و بدون جا دارد و جلوی داشبورد به دلیل داشتن کامپیوتر بسیار شلوغ است، بهترین مکان برای نصب نگهدارنده خودرو سمند دریچه کولر است. اگر قصد خرید بهترین نگهدارنده موبایل برای سمند را دارید، باید به سراغ نگهدارنده های گیره ای بروید. این نوع هولدر یعنی گیره بر روی شیر کولر خودرو نصب می شود و با کمک گیره ها تیغه های شیر کولر محکم نگه داشته می شود. به همین دلیل نه مشکل چسبیدن دارید و نه در جای خود می ماند تا نتوانید آن را جابجا کنید.

بهترین هولدر موبایل برای خودروی 206

همانطور که می دانید داشبورد خودروی 206 فضایی برای نصب نگهدارنده ندارد و به دلیل نزدیک بودن شیشه به داشبورد نمی توانید هولدر را به داشبورد متصل کنید. اما بهترین مکان برای نصب هولدر در 206 روی شیشه جلو است. با کمک هولدرهای مکش یا نگهدارنده مکش می توانید بدون نیاز به چسب هولدر را به لیوان وصل کنید.

بهترین هولدر موبایل برای خودروی 206
بهترین هولدر موبایل برای خودروی 206

اگر هولدر را روی شیشه جلوی 206 نصب کنید قطعا قسمتی از دید شما به جاده را مسدود می کند، اما اگر دقت کنید شیشه جلوی 206 بسیار بزرگ است و این نکته به شما اجازه می دهد تا نگهدارنده را به آن وصل کنید. داشبورد در وسط و پایین شیشه.

بهترین هولدر موبایل برای خودرو تیبا

بهترین هولدر موبایل برای خودرو تیبا
بهترین هولدر موبایل برای خودرو تیبا

اگر تیبا دارید و می خواهید هولدر ماشین تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم به سراغ گیره نگهدارنده یا شیر سوپاپ بروید، این دقیقا همان نوع هولدر ماشین سمند است. تیبا به دلیل داشتن داشبورد کوچک و شلوغ، محل مناسبی برای نصب هولدر روی داشبورد ندارد و یا به دلیل کوچک بودن شیشه جلو و زاویه دید پایین، نمی توانید از جا مکنده استفاده کنید. بنابراین بهترین هولدر برای تیبا گیره است و بهترین محل برای نصب هولدر موبایل در خودرو تیبا روی دریچه های کولر می باشد.

بهترین هولدر موبایل برای L90

ماشین ال 90 به دلیل داشتن فضای زیاد در اتاق و جلوی داشبورد امکان نصب هر نوع نگهدارنده ای را به شما می دهد. البته نه هر نگهدارنده ای، این خودرو به دلیل طراحی متفاوت دریچه های کولر خود اجازه نصب گیره یا نگهدارنده سوپاپ را به شما نمی دهد. اما بهترین جا گوشی موبایل برای L90 جا مکنده ای است که می توانید بسته به نیاز و سلیقه خود آن را روی داشبورد یا شیشه جلو نصب کنید.

هواوی Nova 10z با دوربین 64 مگاپیکسلی رونمایی شد
بهترین هولدر موبایل برای L90
بهترین هولدر موبایل برای L90

درست است که نگهدارنده های مکش خیلی زودتر از هولدرهای مغناطیسی و چسبی یا کلیپسی از شیشه و داشبورد جدا می شوند، اما سعی کنید یک نگهدارنده خوب بخرید. قیمت بهترین نگهدارنده موبایل برای خودرو 1 میلیون تومان و کمترین قیمت صفحه نمایش گوشی 1 میلیون است، پس بهتر است برای جلوگیری از افتادن گوشی از روی هولدر و در نهایت شکستن آن، یک هولدر خودروی مرغوب تهیه کنید.

هولدر موبایل برای اسنپ

یکی از بزرگترین اقشار جامعه که نیاز به دارنده ماشین سیار دارند، رانندگان تاکسی اینترنتی هستند. به این دلیل که کارشان با گوشی است و باید مسافر با گوشی را بپذیرند، تایید کنند و مسیریابی را از روی نقشه انجام دهند. بنابراین داشتن جا تلفن همراه خودرو برای رانندگان تاکسی اینترنتی الزامی است. همانطور که گفتیم نگهدارنده ها باید با توجه به مدل خودرو و فضایی که در اختیار آن قرار می دهد انتخاب شوند. مثلا برای ال 90 نمی توانید از گیره گیر استفاده کنید پس اگر راننده تاکسی های اینترنتی مثل اسنپ هستید به دنبال بهترین هولدر موبایل برای اسنپ هستید باید متناسب با ماشینی که با آن کار می کنید هولدر تهیه کنید.

اما با توجه به مسافت زیاد رانندگان تاکسی اینترنتی بهتر است از ساکشن کاپ کمتری استفاده کنید تا کمتر نگران جدا شدن آن از اتصال آن باشید. نگهدارنده چسب و گیره انتخاب معقول تری برای رانندگان تاکسی اینترنتی است. حتی اگر برای پراید نگهدارنده موبایل می خواهید سعی کنید بهترین نگهدارنده موبایل را برای پراید تهیه کنید تا گوشی شما آسیب نبیند و مدام از محل اتصالش کشیده نشود.

مزیت‌های استفاده از هولدر موبایل چیست؟

لیست قیمت هولدر موبایل
لیست قیمت هولدر موبایل

1. برای مسیریابی استفاده کنید

اهمیت GPS برای پیمایش بر هیچکس پوشیده نیست. با ردیابی GPS می‌توانید به راحتی به مقصد برسید، اما اگر تلفن خود را در دست بگیرید تا هنگام رانندگی از مسیرها مطلع شوید، ممکن است خود و دیگران را در معرض خطر قرار دهید. با این حال، داشتن یکی از بهترین هولدر موبایل برای ماشین می‌تواند کارها را بسیار آسان کند. فقط GPS را روشن کنید، مختصات را تنظیم کنید، تلفن را در هولدر موبایل که یک لوازم جانبی است قرار دهید و به رانندگی ادامه دهید. به این ترتیب می توانید بدون هیچ مشکلی به راحتی دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

2. کاهش حواس پرتی

احتمالاً می‌دانید که حداقل 90٪ تصادفات رانندگی به دلیل حواس پرتی است و بیشتر اوقات به دلیل حواس پرتی تلفن همراه است. این امر هنگام رانندگی در جاده نیاز به تمرکز زیادی دارد زیرا یک اشتباه کوچک می تواند تهدیدی جدی برای زندگی باشد. استفاده از هولدر موبایل می‌تواند به طور قابل توجهی این مشکل را برطرف کند. فقط کافی است تلفن همراه خود را در جا ماشین قرار دهید و از رانندگی بدون حواس پرتی لذت ببرید. دیگر نیازی نیست تلفن همراه خود را در یک دست بگیرید و با دست دیگر رانندگی کنید، زیرا نگهدارنده موبایل به شما کمک خواهد کرد.

3. گوش دادن به موسیقی

اگر هنگام رانندگی عاشق گوش دادن به موسیقی هستید، سرمایه گذاری روی دارنده تلفن یکی از بهترین تصمیمات زندگی شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تلفن را روی هولدر موبایل قرار دهید، آن را با بلوتوث خودرو جفت کنید. در این حالت می توانید بلافاصله با فشار یک دکمه موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید. اگر می‌خواهید همه مزایای استفاده از پایه ماشین را تجربه کنید، در خرید یکی از بهترین هولدر موبایل برای ماشین با کیفیت خوب خود سرمایه گذاری کنید.

نقد و بررسی تبلت بلک ویو تب 13؛ قابلیت ها، کیفیت ساخت و عملکرد
قیمت بهترین هولدر موبایل برای ماشین
قیمت بهترین هولدر موبایل برای ماشین

دلایل استفاده از بهترین هولدر موبایل برای ماشین

اگر هنوز مطمئن نیستید که چرا باید از پایه موبایل یا پایه در اتومبیل خود استفاده کنید، 10 نکته عملی زیر را در نظر بگیرید. مطمئناً دلیل خوبی به شما می‌دهد تا به فکر خرید یکی از بهترین هولدر موبایل برای ماشین برای خود باشید.

  • از حواس پرتی در جاده خودداری کنید.
  • بهتر است به مکالمات گوش دهید.
  • دسترسی به موسیقی مشکلی ندارد.
  • پخش فیلم را برای مسافران فراهم می کند.
  • به رانندگان اجازه می‌دهد هنگام استفاده از تلفن همراه خود به عنوان وسیله ناوبری GPS، تلفن آنها را به وضوح مشاهده کنند.
  • به عنوان یک شارژر همراه دوگانه.
  • می‌تواند با دستگاه های دیگر سازگار باشد.
  • تلفن خود را در یک مکان امن نگه می‌دارد.
  • به شما امکان می‌دهد به راحتی در یک وسیله نقلیه به تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کنید.
  • گوش دادن را برای طرف مقابل راحت تر و واضح تر می‌کند.

نکات مهم در مورد خرید عمده هولدر موبایل

در خرید بهترین هولدر موبایل برای ماشین طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها وجود دارد که شما باید قبل از خرید در نظر بگیرید. یک تبلت یا گوشی هوشمند بسیار بزرگ دارید که ممکن است برای آن به یک پایه قرص نیاز داشته باشید؟ آیا شما یک سیستم مغناطیسی می خواهید که خیلی سریع کار کند اما به پشت تلفن همراه شما نیاز به یک پد مغناطیسی داشته باشد؟ در ادامه این مقاله شاهد این ویژگی‌ها خواهیم بود.

هولدر انگشتی موبایل
هولدر انگشتی موبایل

سعی کنید نمونه‌های بسته بندی شده را خریداری کنید. نمونه‌های فله‌ای به دلیل نگهداری نامناسب، به طور کلی قدرت چسبندگی خود را با بارگذاری از دست می‌دهند. مراقب اتصالات پوسیده و آسیب دیده باشید. نگهدارنده ها معمولاً از پلاستیک ساخته می‌شوند و در صورت نگهداری در شرایط نامناسب قدرت خود را از دست می‌دهند. هنگام خرید، حتماً چند نمونه را از نظر مقاومت کافی بررسی کنید چسب های دو طرفه را در محل کار بررسی کنید تا از خرید محصولاتی که دارای چسب‌های قدیمی و ضعیف هستند خودداری کنید.

جمع بندی

خرید یکی از بهترین هولدر موبایل برای ماشین ممکن است بسته به نوع تلفن متفاوت باشد. اما نکته قابل توجه دقیق به کیفیت نگهدارنده تلفن همراه است، زیرا این دستگاه نگهدارنده موبایل است و باید از شرایطی مانند آن محافظت شود. سقوط ماشین. در برابر ضربات و حرکات ناگهانی مقاوم است و همه اینها به کیفیت ساخت آن بستگی دارد.

همچنین حتماً هولدری را انتخاب کنید که قابلیت چرخش 360 درجه را داشته باشد تا بتوانید تلفن خود را در جهتی که نیاز دارید بچرخانید. این عملکرد هنگام استفاده از تلفن همراه برای پیمایش GPS و پخش موسیقی بسیار مفید است. در این مقاله سعی داریم به طور کلی هولدر موبایل را معرفی کنیم، امیدوارم برای شما نیز مفید باشد. همچنین می توانید نظر خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: taggdigitalyun

5/5 - (1 امتیاز)

مجله نوبل

سایت مجله نوبل یک سایت خبری و فرهنگی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله تکنولوژی، فیلم و سینما، مد و استایل، سبک زندگی و ... فعالیت می‌کند. در این سایت شما می‌توانید به آخرین اخبار و گزارش‌ها در این حوزه‌ها دسترسی پیدا کنید و همچنین مقالات، نقد و بررسی فیلم‌ها، محصولات تکنولوژی و مد را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا