هنر و سینما

رئیس بیمارستان یاس تهران: مرگ و میر از اثر تجویز دارو

تسنیم/ به گزارش خبرنگار سلامت باشگاه خبرنگاران پویا ؛ دکتر مجید لعل روشن با بیان اینکه اگر وزارت بهداشت درمان بسیاری از بیماران کرونری را به خانه آنها منتقل کند و اکسیژن درمانی در خانه برای این بیماران انجام شود ، میزان مرگ و میر کاهش می یابد ، اظهار کرد: من ادعا می کنم که بیش از نیمی از مرگ و میر عروق کرونر ما بیماری قلبی ناشی از عوارض جانبی داروهای تجویزی است و نه خود بیماری عروق کرونر قلب.

وی ادامه داد: در مورد داروهای پروتکل دار و تغییراتی که در آنها ایجاد شده است مطالعه کنید و ببینید چند بار این پروتکل ها که شامل درمان های بدون مستندات کافی است تغییر کرده است.

دکتر لعل روشن گفت: “سازمان بهداشت جهانی ، تقریباً همه اعضای کمیته علمی کرونا ، وزارت بهداشت و اعلام کردند که RemedSiver هیچ تاثیری در کاهش مرگ و میر بیماران ندارد ، اما مشخص نیست که کدام دست در پشت این دارویی که در پروتکل نامگذاری شده است. ” درمان می کند.

وی اظهار داشت: یک کسب و کار در محور کرونا شکل گرفته است. جزء اصلی پروتکل درمان کرونا که برای بیماران سرپایی استفاده می شود RamedSavier است که متعلق به شرکت اسرائیلی Gilead و داروی آمریکایی-اسرائیلی است که قبلاً برای درمان ابولا در آفریقا تولید شده بود ، اما به دلیل پیچیدگی آن ، نمی توان آن را به درستی مدیریت کرد. به محض گسترش کرونا به بازار عرضه کنید و آن را معرفی کنید. ما درخواست کرده ایم که برخی از داروهای خانگی مجاز ، حداقل در پروتکل توصیه شود ، اما این اتفاق نمی افتد!

رئیس بیمارستان یاس سپید تهران در مورد RemedSiver خاطرنشان کرد: Remedsivir ابتدا برای بیماران وخیم در ICU تجویز شد. سپس در بخش معمولی تجویز می شود و در حال حاضر در بیماران سرپایی ، RamedSavier به سرعت وارد شد و تحت پوشش بیمه قرار گرفت و 750 میلیون یورو برای دارو پرداخت کرد.

یکی از اعضای تیم تحقیقاتی داروهای آلرگارد می گوید: “از ابتدا توجه کمی به داروهای آلرژارد شده است ؛ وزارت بهداشت حاضر نیست از این داروی ارزان ایرانی در قالب آزمایش انسانی استفاده کند ، اما آنها این مطالعات را برای سازمان بهداشت جهانی! در پزشکی مدرن ، ما دو دسته دارو داریم ، یکی با منشا شیمیایی و دیگری با منشا گیاهی ؛ این دارو داروی طب سنتی نیست و فرمول این دارو در هیچ کتابی از طب سنتی ذکر نشده است. در بیمارستانی در آمل ، در درمانگاه تب ، بیماران سرپایی کرونر و برخی از بیماران که درگیری ریوی چندانی ندارند از این دارو استفاده می کنند.این دارو علاوه بر مرحله ویروسی ، در مرحله التهابی نیز مثر است.

بیشتر بخوانید  10 تا از بهترین فیلم های تاریخی در قرن 21 که باید ببینید

وی با اشاره به اینکه آلرگارد یک داروی قوی ضد ویروس است ، گفت: آلرگارد عوارض جانبی جدی ندارد. بیش از 700000 از این دارو توسط مردم ایران استفاده شده است. یکی از عوارض جانبی این دارو کهیر است و عارضه دیگر مشکلات گوارشی است که جدی نیست و آزمایشات سم شناسی این دارو در دانشگاه تهران انجام شده و استفاده از آن هیچ گونه مسمومیتی ایجاد نمی کند؛ شما بروید و عوارض جانبی تزریق RamedSavier را ببینید ، چه نظارتی باید برای تزریق هر بیمار انجام شود. برخی از افراد می گفتند که دارو Allergard شربت تریاک است ، در حالی که میزان تریاک در این دارو دو هزارم است.

دکتر لعل روشن با انتقاد از نحوه مدیریت کرونا در کشور اظهار داشت: سردرگمی وزارت بهداشت و عدم سیاست قاطع در برخورد با کرونا دلیل وضعیت کنونی است. در روزهای اولیه کرونا ، گفته می شد که قرنطینه یک مسئله قرون وسطایی است. آنها گفتند ماسک لازم نیست. وزارت بهداشت سیاست هماهنگ و علمی منطقی در مورد کرونا نداشت. بی توجهی به کار محققان ایرانی یکی دیگر از دلایل شکست کنترل کرون است. در حالی که 17 گروه از محققان در کشور وجود دارد و این تحقیقات هزینه زیادی را متحمل شده است.

وی گفت: “من نامه ای به آقای رئیسی نوشتم و از او خواستم که از این دارو که دارای مجوز قانونی از سازمان غذا و دارو است ، در چندین شهر استفاده کند تا بتوانیم وضعیت کرونا را تغییر دهیم و ادعای خود را ثابت کنیم. اگر نتوانستیم اثبات کنیم که این دارو موثر است ، از کل ملت ایران عذرخواهی می کنیم! این دارو توانسته میزان ویروس موجود در محیط کشت ویروس کرونا را کاهش دهد ، و من خودم کرونا را مصرف کرده و از این دارو استفاده کرده و بهبود یافته ام. آی تی.

بیشتر بخوانید  وزارت بهداشت: در بیمارستان‌ها از ظرفیت طب سنتی استفاده نمی‌شود

دکتر لعل روشن یادآور شد: “من معتقدم که خداوند این داروی شفابخش (آلرژارد) را به ما داده است که با این دارو می توانیم ویروس کرونا را در شهرها از بین ببریم و تعداد بیماران ورودی را کاهش دهیم. من به یکی از بزرگان مراجعه کردم و وقتی ادعای من را مطرح کرد ، او گفت که فرمول دارویی شما در کشورهای اروپایی آماده است که میلیون ها دلار به شما بدهد ، اما من می خواهم ابتدا با مردم خود درمان کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا