تکنولوژی و دیجیتال

خدمت جدید توییتر

دیجیاتو/ توییتر API خود را به روز می کند تا حرکت برنامه نویسان در برنامه های خود را برای توسعه دهندگان راحت تر کند. همچنین ، به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به این سرویس در خارج از توییتر اکنون راحت تر از همیشه خواهد بود. با مجله نوبل همراه باشید.

توییتر در ماه های اخیر به طور پیوسته ویژگی های جدیدی را به سرویس Spaces اضافه می کند تا کاربران بیشتری را جذب کند. اما این سرویس فقط از طریق برنامه توییتر در دسترس است. اکنون ، با انتشار به روز رسانی API v2 جدید ، وضعیت کمی تغییر کرده است و توسعه دهندگان می توانند از رابط برنامه نویسی برنامه Twitter جدید برای دریافت اطلاعاتی مانند شناسه رام ها ، کاربران و کلمات کلیدی در برنامه های خود و برنامه زمانبندی استفاده کنند. رویدادها و لیست ها اتاق های آنلاین داشته باشید.

البته این تغییرات به این معنا نیست که ما مکالمات سرویس Spaces را در برنامه های دیگر خواهیم دید و البته این ویژگی محدود به پلتفرم توییتر باقی می ماند. همچنین برای توسعه دهندگان امکان شرکت مستقیم یا گوش دادن غیر مستقیم به اتاق ها وجود نخواهد داشت. با این حال ، به نظر می رسد ویژگی های جدید ارائه شده توسط توییتر می تواند توجه توسعه دهندگان را به API v2 جلب کند ، در شرایطی که توییتر تنها یک سال پس از انتشار ، در حال تازه سازی رابط برنامه نویسی برنامه خود است. است.

واضح است که توییتر در مورد نحوه استفاده توسعه دهندگان از ابزارهای خود نگرانی دارد و تصمیم گرفته است دسترسی آنها به سرویس های مختلف را محدود کند. اما انتشار API v2 نشان می دهد که توییتر بار دیگر به توسعه دهندگان برنامه ها و لوازم جانبی چراغ سبز نشان داده است تا با خدمات این شبکه اجتماعی تعامل داشته باشند و چنین اقدامی احتمالاً می تواند در آینده نزدیک توجه فعالان را به خود جلب کند.

بیشتر بخوانید  ژیروسکوپ گوشی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا