لباسمد و استایل

نکات تیپ پسرانه دختر پسند و تیپ پسرانه برای دختر

فهرست

تیپ دخترانه پسر پسند و خوش تیپی رازهای کوچکی دارد؛ از ترکیب رنگ‌ها در مد و استایل گرفته تا نحوه راه رفتن و لبخند زدن. اگر یک تیپ دخترانه پسر پسند یا یک تیپ دختر و پسر می‌خواهید یا به دنبال تیپ مرد سر سنگین یا تیپ زن شیک هستید، این مقاله حرفه ای را با دقت بخوانید. نکاتی وجود دارد که اگر آنها را یاد بگیرید، مطمئن باشید که همیشه به عنوان یکی از خوش تیپ ترین افراد جامعه شناخته خواهید شد.

برخی نکات هستند که اگر آن‌ها را یاد بگیرید، خیالتان راحت است که همیشه به عنوان یکی از خوش‌تیپ‌ترین افراد جمع شناخته خواهید شد. یکی از این نکات، قواعد انتخاب لباس برای تیپ دختر و پسر، زنانه یا مردانه متناسب با سن، موقعیت و فصل است.

همه‌ی دختران و پسران جوان دوست دارند طوری لباس بپوشند که متفاوت دیده شوند، ما به شما می‌گوییم چطور این کار را بدون زیاده‌روی انجام دهید. با مجله نوبل همراه باشید.

تیپ پسرانه خفن
تیپ پسرانه خفن

خلاصه مقاله:

تیپ پسرانه برای دختران

لباس‌ها:

 • انتخاب لباس‌های خاصی که به سبک پسرانه اما با طعم دخترانه باشند.
 • استفاده از جزئیات مردانه مانند کلاه، کفش‌های اسپرت، یا لباس‌های با طراحی‌های معمولاً مردانه.

آرایش:

 • استفاده از آرایش سبک و طبیعی، بدون زیاده‌روی.
 • انتخاب ادکلن‌ها یا بوی‌هایی که معمولاً مردانه هستند.

موها:

 • انتخاب حالت موهای ساده و مردانه.
 • استفاده از محصولات مو معمولاً برای مردان.

رفتار و گفتار:

 • رفتار مستقیم و مطمئن با استفاده از اصطلاحات و عبارات معمولاً مردانه.
 • تمرکز بر ایجاد یک تعامل با دیگران با رفتار مستقیم و مهربان.

تیپ پسرانه دختر پسند

لباس‌ها:

 • انتخاب لباس‌های شیک و با سلیقه.
 • استفاده از لباس‌هایی که به شما اعتماد به نفس بدهند و به طراحی معتدل دخترانه نزدیک باشند.

آرایش:

 • استفاده از روتین پوستی روزانه که به شما یک ظاهر تمیز و جذاب بدهد.
 • اهمیت دادن به بهداشت شخصی و نظافت.

موها:

 • داشتن حالت مویی نظم‌دار و دلنشین.
 • استفاده از محصولات مو متناسب با نوع موی شما.

رفتار و گفتار:

 • رفتار مهربان و مهمان‌نواز با دختران.
 • استفاده از گفتار مودب و محترمانه.
 • نشان دادن اهتمام به حرف‌ها و نظرات دختران.

ورزش:

 • مشارکت در فعالیت‌های ورزشی و حفظ وضعیت فیزیکی مناسب.

خود انگیزه:

 • داشتن اهداف و آرزوهای مشخص و کوشش برای دست‌یابی به آنها.
 • اظهار اطمینان به خود و نشان دادن اعتماد به نفس.

توجه به دیگران:

 • نشان دادن احترام به نظرات و احوالات دیگران.
 • مشارکت فعال در موضوعات گفتگو و به اشتراک گذاشتن نظرات.

صداقت:

 • رفتار صادقانه و شفاف با دیگران.
 • ایجاد یک ارتباط افتخارآفرین و مبتنی بر اعتماد با دختران.

انتخاب سایز درست تیپ دختر

اولین گام برای تیپ دخترانه پسر پسند و تیپ پسرانه دختر پسند این است که از هر لباسی سایز درست را انتخاب کنید. شاید پوشیدن لباس‌های خیلی جذب و چسبان باعث شود همه‌ی نگاه‌ها به سمت شما برگردد. اما این لزوما به معنای آن نیست که خوش تیپ شده‌اید.

از طرف دیگر نباید در لباس‌هایتان غرق شوید، پس سراغ لباس‌های خیلی آزاد و سایزهای چند برابر خودتان نروید. مگر این که طرفدار استایل‌هایی هستید که این روزها با نام‌هایی مثل «تیپ لش» یا «تیپ بگی» رایج شده است!

تیپ اسپرت دخترانه

در واقع انتخاب سایز لباس به نوع آن بستگی دارد. برای مثال همه‌ی دخترها و پسرهای جوان عاشق سویشرت‌های گشاد و آزادند. در این مورد می‌توانید سراغ یک سایز بزرگ‌تر بروید و در آن احساس راحتی کنید. اما شلوارها باید درست اندازه‌ی شما باشند؛ نه زیادی تنگ و نه زیادی گشاد. این قانون در مورد تیشرت دخترانه و پسرانه در تیپ دختر و پسر هم صادق است.

عکس تیپ پسرانه برای دختر
عکس تیپ پسرانه برای دختر

تیپ دخترانه پسر پسند

یکی از این نکات قوانین انتخاب لباس دخترانه، پسرانه، زنانه یا مردانه با توجه به سن، موقعیت و فصل است. در تیپ پسرانه دختر پسند و تیپ دخترانه پسر پسند همه دختران و پسران جوان دوست دارند به روشی متفاوت لباس بپوشند، ما به شما می گوییم که چگونه این کار را انجام دهید بدون اینکه بیش از حد کار کنید.

به وزن خود توجه کنید

نکته‌ای که باید در تیپ دخترانه پسر پسند به خاطر داشته باشید این است که قبل از انتخاب نوع لباس خود به وزن خود نگاه کنید. افراد خیلی چاق یا لاغر بهتر است از پوشیدن لباس‌های تنگ خودداری کنند. به طور کلی بهتر است لباسی متناسب با اندام خود انتخاب کنید.

توجه: یادآوری می‌کنیم که ظاهر و وزن شما در هر صورت قابل احترامی است و فقط این مورد مطرح می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به هدف خود برسید.

تیپ پسرانه مجلسی برای دختر
تیپ پسرانه مجلسی برای دختر

انتخاب اندازه مناسب

اولین قدم برای تیپ دخترانه پسر پسند انتخاب اندازه مناسب برای هر لباس است. پوشیدن لباس‌های تنگ ممکن است باعث شود همه به شما نگاه کنند اما این لزوما به معنای خوش تیپ بودن شما نیست.

از طرف دیگر، نباید در لباس‌های خود غرق شوید، بنابراین به دنبال لباس‌های خیلی گشاد و اندازه‌های متعدد نروید. مگر اینکه طرفدار سبک‌هایی باشید که این روزها با نام هایی مانند “تیپ مژه” یا “تیپ باگی” محبوب هستند!

در واقع، انتخاب اندازه لباس به نوع آن بستگی دارد. به عنوان مثال، همه دختران و پسران جوان عاشق ژاکت‌های گشاد هستند. در این صورت می‌توانید سراغ سایز بزرگتری بروید و در آن احساس راحتی کنید. اما شلوار باید اندازه مناسب شما باشد. نه خیلی تنگ و نه خیلی شل، این قانون در مورد پیراهن‌های دخترانه و پسرانه نیز صدق می‌کند. البته یک نکته خاص دیگر درباره تیپ پسرانه برای دختر، انتخاب شلوار مام فیت است.

راهنمای انتخاب سایز مناسب لباس هنگام خرید آنلاین

تحت هیچ شرایطی خود را ملزم به پوشیدن کفش پاشنه بلند نکنید

اگرچه پوشیدن کفش پاشنه بلند برای آقایان جذاب است، اما این دلیل نمی‌شود که به هر قیمتی خود را محکم پرتاب کنید. سعی کنید از کفش‌های پاشنه بلند بیشتر در مواقع خاص و مواقعی مانند مهمانی‌ها و جشن‌ها استفاده کنید. اگر شما از افراد کوتاه قد هستید و می‌خواهید همیشه کفش پاشنه بلند داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از کفشی استفاده کنید که کمی لژ داشته باشد و راه رفتن را برای شما دشوار نکند.

تیپ پسرانه برای دختر برای عروسی
تیپ پسرانه برای دختر برای عروسی

در تیپ دخترانه پسر پسند باور کنید پوشیدن کفش پاشنه بلند در خیابان‌های سنگفرش شده برای آقایان اصلاً جذاب نیست. استفاده از یک کالج یا کتونی خوب که در آن احساس راحتی می‌کنید می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

از جواهرات متناسب با نوع خود استفاده کنید

یکی از مواردی که می‌تواند جذابیت ظاهری و نوع شما را در تیپ دخترانه پسر پسند دو چندان کند، استفاده از جواهرات مانند ساعت، دستبند، انگشتر و … لازم نیست طلایی باشد، حتی جواهرات نقره، چرم و کنف نیز می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند. به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب از اشکالی که ظرافت دخترانه شما را کم می‌کند استفاده نکنید. بیشتر پسران دوست ندارند شریک عاطفی آینده خود را با گردنبند اسکلت ببینند.

لایه‌های رنگی را پیدا کنید

آیا می‌خواهید تیپ شخصی خود را داشته باشید؟ به سراغ چندین لایه لباس رنگی بروید. پوشیدن چندین لباس روی هم یکی از اصلی ترین مدهای جدید به خصوص برای سبک جوانی است.

پسران می‌توانند تی شرت و پیراهنی با دکمه‌های باز بپوشند تا ظاهری اسپرت داشته باشند. دختران می‌توانند یک نوع داشته باشند یا برای تکمیل نوع اسپرت دختران به جای کفش به سوی ژاکت بروند.

از رنگها نترسید. همه لباس‌های شما نباید یک رنگ باشند. یک شلوار جین آبی را با بلوز نارنجی ست کنید و پیراهن زرد بپوشید. دختران همچنین می‌توانند روی رنگ کیف یا روسری مانور دهند.

پایه سفید

یک تی شرت سفید می‌تواند در روزهایی صرفه جویی کند که وقت و حوصله انتخاب رنگ را ندارید. برای این روز همیشه در کمد خود بلوز دخترانه یا تی شرت پسرانه داشته باشید.

یک بلوز یا تی شرت سفید را با یک شلوار جین آبی ست کنید و به دنبال هر رنگ کفشی باشید که می‌خواهید. رنگ سفید از آن دسته رنگ‌های ساده است که می‌تواند حال و هوای متفاوت و شادی به هر نوع و سبکی بدهد و البته با هر لباس و اکسسوری دیگری نیز ست می‌شود.

برای زیبایی ظاهری وارد دنیای جین‌ها شوید

شلوار جین در تیپ دخترانه پسر پسند یکی از محبوب‌ترین لباس‌ها در جهان است؛ لباس‌هایی که متعلق به یک سن خاص یا موقعیت خاص نیستند. می‌توانید روی شلوار جین خود حساب کنید تا از مدرسه به یک جلسه مهم کاری بروید. اما برای جوانان متفاوت است. شلوار جین باید یکی از مهمترین قسمت‌های کمد لباس آنها باشد. فقط سراغ شلوار جین دخترانه و پسرانه نروید بلکه سراغ کت جین یا کت جین بروید.

آبی کلاسیک همیشه در خرید شلوار جین یا هر جین دیگری اولویت است. سپس به رنگ‌های دیگر مانند آبی روشن، خاکستری یا مشکی فکر کنید. جین می‌تواند به هر لباس ساده دیگری ظاهری مدرن و خلاقانه بدهد و وقتی نمی‌دانید چه لباسی بپوشید به شما کمک می‌کند و شما را خوش تیپ می‌کند.

تیپ پسرانه برای دختر ایرانی
تیپ پسرانه برای دختر ایرانی

از عینک آفتابی غافل نشوید

استفاده از عینک آفتابی متناسب با اندازه صورت می‌تواند جذابیت شما را بیشتر کند. وقتی با شخصی که به دنبالش هستید بیرون می‌روید و در حالی که آفتاب مستقیم به چشمان شما می‌تابد و به دلیل نداشتن عینک مناسب مجبور می‌شوید دست خود را روی صورت خود قرار دهید، احتمالاً بخشی از جذابیت بدنی خود را زیر سوال می‌برید.

آرایش کنید اما ماسک نزنید

یکی از اشتباهاتی که اکثر خانم‌ها مرتکب می‌شوند این است که فکر می‌کنند آقایان آرایش غلیظ را دوست دارند. اما در حقیقت اینگونه نیست و حتی اگر هم باشد، در مورد بیشتر مردان صدق نمی‌کند.

تیپ پسرانه برای دختر اینستاگرام
تیپ پسرانه برای دختر اینستاگرام

آرایش به هیچ وجه چیز بدی نیست اما مسئله این است که برخی از خانم‌ها آرایش نمی‌کنند اما ماسک می‌زنند. یعنی اگر آنها را بدون آرایش ببینیم، تشخیص آنها قبل و بعد از آرایش دشوار می‌شود. درست است که معیارهای زیبایی شناسی در جوامع امروزی بسیار تغییر کرده است، اما تنها چیزی که ممکن است تغییر نکرده باشد، گرایش همه انسان‌ها به ساده اندیشی است.

از عطرهای ملایم استفاده کنید

مورد دیگری که باید به آن توجه کنید استفاده از عطر یا ادکلن ملایم است. هر چقدر لباس زیبا و حتی گران قیمت بپوشید، تا زمانی که بوی نامطبوعی به آن ندهید، این زیبایی قابل توجه نخواهد بود. بنابراین یک عطر ملایم انتخاب کنید و همیشه آن را همراه داشته باشید. به یاد داشته باشید که استحمام با ادکلن به هیچ وجه به جذابیت شما کمک نمی‌کند.

شخصی که می‌خواهید با او ملاقات کنید چگونه لباس می‌پوشد؟

اگر فرد خاصی را در نظر دارید و می‌خواهید او را با نوع و نوع لباس خود تحت تأثیر قرار دهید، بهتر است قبل از انجام این کار به نوع لباس طرف مقابل توجه کنید. به عنوان مثال، اگر او شخصی است که همیشه لباس‌های رسمی و اتو می‌پوشد، بهتر است شما از همان مضمون پیروی کنید و لباس‌های بسیار اسپرت قطعاً برای حضور در مقابل چنین شخصی مناسب نیستند، مگر در شرایط خاص و شرایط خاص؛ اما اگر فرد مقابل فردی با تیپ کاملاً اسپرت است، بهتر است شما این مورد را نیز در نظر بگیرید و لباس خیلی رسمی نپوشید.

به کفش‌های کتانی بچسبید

کفش‌های کتانی یکی از محبوب ترین انواع کفش‌ها در تیپ دخترانه پسر پسند است؛ هم به اندازه کافی راحت است و هم ظاهر زیبایی دارد. داشتن چندین جفت کفش ورزشی برای دختران و پسران جوان ضروری است.

اگر قرار است در کفش خود یک پارچه دخترانه یا پسرانه داشته باشید، رنگی را انتخاب کنید که با بیشتر لباس‌های شما مطابقت داشته باشد. سراغ رنگ‌های طبیعی مانند کرم، خاکی و خاکستری یا سیاه بروید. البته سفید نیز یکی از جذاب ترین رنگ‌هاست به شرطی که بتوانید آن را تمیز نگه دارید.

تیپ پسرانه برای دختر
تیپ پسرانه برای دختر

چند نکته برای دخترانه پسر پسند

فراموش نکنید که اگرچه از یک جفت کفش کتانی پسرانه یا دخترانه در هر شرایط و هر نوع می‌توان استفاده کرد، اما این به شرطی است که یک کفش ورزشی با کیفیت و استاندارد را انتخاب کنید. یک کتانی نامناسب می‌تواند شکل پای شما را تغییر داده و مشکلات جدی ایجاد کند.

آبکاری طلا در منزل | آبکاری و براق کردن طلا در خانه

به دنبال مارک‌های معتبری مانند Nike ، Adidas یا Reebok باشید که علاوه بر طراحی‌های زیبا، به سلامت پا نیز اهمیت می‌دهند. همچنین می‌توانید از ملحفه‌های محبوب Converse استفاده کنید.

جذابیت تیپ دختر

تاکنون در مورد اهمیت لباس و نحوه حضور در تیپ دخترانه پسر پسند یک جامعه دوستانه صحبت کرده‌ایم. اما باید بدانید که داشتن تیپی زیبا و قابل تحسین به تنهایی کافی نیست و شخصیتی دوست داشتنی و منحصر به فرد می‌تواند تأثیر تیپ شما را صد چندان کند. در زیر به این ویژگی ها اشاره می کنیم.

لباس هایی که مردان دوست دارند همسرشان بپوشد
لباس هایی که مردان دوست دارند همسرشان بپوشد

بیشتر لبخند بزن

شخصی که بیش از اخم لبخند بزند، برای دختران و پسران جذابیت بیشتری دارد. علاوه بر این، لبخند زدن باعث شادی بیشتر شما و اطرافیان می‌شود. خندیدن بسیار جذاب است و صورت شما را روشن می‌کند.

خود را بهتر بشناسید

اگر خودتان را بهتر بشناسید، می‌توانید خود را بپذیرید و با اطرافیان احساس راحتی بیشتری داشته باشید. نوشتن خاطرات و تجربیات شخصی راهی فوق العاده برای افزایش خودآگاهی و پیگیری رشد شخصی است. هنگام نوشتن به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • آنچه دوست دارید یا دوست ندارید را تعیین کنید.
 • رویاهای خود را تعریف کنید.
 • بررسی کنید که به چه مناطقی از زندگی نیاز به کار و تلاش بیشتری دارید.
 • ایرادات و نقایص خود را تصدیق کنید
رنگ سوتین مورد علاقه مردان
رنگ سوتین مورد علاقه مردان

از آنجا که رسانه‌ها هر روز ما را با تصاویری از زیبایی ایده آل بمباران می‌کنند، طبیعی است که فراموش کنیم دستیابی به این زیبایی ایده آل غیرممکن است و زیبایی در کمال نیست. کمبودهای ما خصوصیاتی است که ما را از انسان‌های منحصر به فرد ساخته است – پس کاستی‌های خود را بپذیرید و از آنها بهره بگیرید. به جای تمرکز روی جنبه‌های منفی ظاهرتان، خصوصیاتی را که دوست دارید تحسین کنید. سعی کنید خود را در حلقه افراد مثبتی قرار دهید که باعث می‌شوند شما احساس زیبایی و دوست داشتن داشته باشید.

شوخ طبع باشید

پسران معمولاً دخترانی را دوست دارند که کمی شیطان و شوخ طبع هستند. بنابراین در اولین برخورد با شخصی که می‌خواهید ملاقات کنید خیلی جدی نباشید. لبخندی بر لب داشته باشید و سعی کنید گاهی با او شوخی کنید. خط قرمز ما افراط گرایی است. شوخی زیاد می‌تواند در اولین برخورد نظر او درباره شما را تحت تأثیر قرار دهد.

سازگاری

وقتی دو نفر یکدیگر را شناختند، به جای تلاش برای كنترل یكدیگر، باید خود را به جلو سوق دهند. اگر همیشه سعی کنید هر کاری که می‌خواهید انجام دهید، هرگز نمی‌توانید در یک رابطه موفق شوید.

نحوه لباس پوشیدن برای همسر
نحوه لباس پوشیدن برای همسر

البته، یک طرف احتمالاً از طرف دیگر قوی‌تر است، که کاملا طبیعی است. اما هر از گاهی باید با سازگاری و توافق کنار بیایید و حتی اگر با چیزی موافق نباشید، خود را در جریان رابطه قرار می‌دهید.

استقلال رأی

در عین حال که باید با طرف مقابل سازگار باشید، باید استقلال عقیده و نظر را نیز داشته باشید. سعی کنید نظر منطقی بدهید و از داشتن چنین افکاری افتخار کنید. از آموزش خود غافل نشوید تا همیشه حرفی برای گفتن داشته باشید. اگر در مورد خود نظری ندارید، طرف مقابل از ملاقات با شما خسته خواهد شد. هیچ زن و مردی به دنبال شریک زندگی نیستند.

شخصیتی مستقل و خارق العاده

به یاد داشته باشید شخصی که دوستش دارید فقط وقتی همه چیز در زندگی یا رابطه شما منظم باشد در مورد شما قضاوت نمی‌کند و وقتی مشکلی پیش می‌آید او شما را بر اساس واکنش‌های شما ارزیابی می‌کند. بنابراین داشتن شخصیت عالی به این معنی است که شما خود و اعتقادات خود را به خوبی می‌شناسید و زنی مستقل و باهوش هستید که توانایی بالایی در عکس العمل مناسب در روزهای سخت را دارید.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یعنی اعتقاد به خود و ارزش‌های خود. اگر به ارزش‌های خود اعتقاد نداشته باشید، مطمئناً او شما را باور نخواهد کرد.

شاید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر دختری این باشد که چگونه او می‌تواند ظاهر پسری را به خود جلب کند و پسری را بسازد که پسر مورد علاقه خود را دوست داشته باشد. اول از همه نوع پسری را که قرار است ملاقات کنید در نظر بگیرید و نوع لباسی را که مناسب شماست انتخاب کنید اما به هیچ وجه خود را اذیت نکنید. به انطباق رنگ لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید بسیار دقت کنید.

طرز لباس پوشیدن در منزل
طرز لباس پوشیدن در منزل

شلوار جین انتخاب مناسبی برای هر فصلی برای استفاده از آن است. متناسب با اندازه و وزن خود لباس بپوشید. خود را مجبور به پوشیدن کفش پاشنه بلند نکنید. از جواهرات ظریف و دخترانه استفاده کنید و از اهمیت عینک آفتابی غافل نشوید. داشتن کمی آرایش ملایم نیز می‌تواند کمک کند. علاوه بر همه این‌ها، به یاد داشته باشید که نوع و ظاهر به تنهایی کافی نیست و شما باید با در نظر گرفتن برخی ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی زیبایی خود را افزایش دهید.

لبخند، با او شوخی کنید و سعی کنید او را در حین مکالمه تأیید کنید. اما به یاد داشته باشید که مستقل باشید و بیش از حد وابسته نباشید. هیچ کس کامل نیست، بنابراین بر نقاط قوت خود تمرکز کنید و صدای مستقلی داشته باشید. مطمئن باشید یک دختر مستقل خوش لباس آرزوی هر جوان است.

لوازم شاد و شلوغ را فراموش نکنید

از لوازم جانبی غافل نشوید، چند جفت دستبند چوبی و معمولی یا گوشواره‌های متفاوت و زیبا و یک ساعت رنگارنگ به تیپ خود اضافه کنید. اگر عینک دارید، قاب‌های رنگارنگ و جذاب را انتخاب کنید. این جزئیات کوچک می‌تواند زیبایی شما را چندین برابر کند.

برای انتخاب صحیح، جدیدترین مجموعه مارک‌هایی مانند تاچر، RNS ، True Tone ، Only و Debenhams را در فروشگاه آنلاین Digistyle مرور کنید و نوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

تیپ پسرانه دختر پسند

معیارهای مد مردان از نظر زنان را می‌توان در جزئیاتی که یک تیپ پسرانه دختر پسند مرد و همه چیز را خلاصه می‌کند خلاصه کرد. پوشیدن لباس‌های مناسب، شیک و جذاب تأثیر زیادی در روابط اجتماعی ما دارد، بنابراین هنگام خرید لباس باید نکاتی را رعایت کنیم تا در نظر دیگران جذاب و خوش تیپ باشیم. اگر می‌خواهید بدانید کدام تیپ مردانه توسط خانم‌ها ترجیح داده می‌شود، به نکاتی که در این قسمت از دنیای مد مرطوب برای شما آورده‌ایم بسیار توجه کنید.

تیپ پسرانه دختر پسند
تیپ پسرانه دختر پسند

کت و شلوار

در تیپ پسرانه دختر پسند بسیاری از آقایان تصور می‌کنند که شما فقط می‌توانید برای موقعیت‌های رسمی مانند مهمانی‌ها یا قرارهای کاری کت و شلوار بپوشید، اما باید بدانید که پوشیدن ژاکت باعث می‌شود مردانگی و زیبایی بیشتری داشته باشید و آقایان کت دار را خانم‌ها ترجیح می‌دهند.

۱۰ ست پاییزه زنانه و ست پاییزه دخترانه جذاب و شیک

کت نشانه موفقیت و قدرت مردان در جامعه است و مناسب مردان دارای اندام v شکل است. اندام v شکل سلامت و سطح بالای تستوسترون فرد را نشان می‌دهد. در انتخاب کت و شلوار مطمئن شوید که می‌تواند تیپ پسرانه دختر پسند از دست ببرد و باید متناسب با شما باشد تا ظاهری زیبا پیدا کنید.

تیپ پسرانه برای دختر
تیپ پسرانه برای دختر

کفش

همانطور که گفتیم، زنان مردانی را دوست دارند که به جزئیات توجه می‌کنند. پوشیدن کفش خوب نشان می‌دهد که جزئیات برای شما بسیار مهم هستند. کفش‌های شما قبل از صحبت کلامی درباره شخصیت شما قضاوت می‌کنند. اگر لباس خوبی بپوشید اما کفش قدیمی بپوشید، ظاهر شما نامناسب به نظر می‌رسد و این بدان معنی است که برای خود ارزش قائل نیستید.

کفش و چرم شیک انتخاب کنید زیرا کفش ارزش سرمایه گذاری را دارد. و تیپ پسرانه دختر پسند از کفش‌های تمیز و نو نماد مقام و ثروت است و زنان نیز مردانی با کفش زیبا دوست دارند. جیر برای رویدادهای اجتماعی مناسب است و پوست گاو برای مناسبت‌های رسمی‌تر مناسب است.

عینک

برخی از زنان مردان عینکی را مردانی کاریزماتیک، باهوش و متعهد می‌دانند، بنابراین استفاده از عینک توجه او را به خود جلب می‌کند.

لباس‌هایی به رنگ شاد و ملایم

رنگ صورتی احساسات مثبتی را منتقل می‌کند و مردانی که رنگ صورتی به خصوص رنگ‌های پاستلی دارند، اعتماد به نفس زیادی دارند. افرادی که این رنگ لباس را انتخاب می‌کنند از دیگران شادتر هستند و در ترکیب با رنگ‌های دیگر مانند سفید یا سبز، طراوت صورت شما را دو چندان می‌کند. زنان همچنین مردانی را که صورتی می‌پوشند دوست دارند زیرا اعتماد به نفس این مردان عاشق است.

ساعت مچی

ساعت مچی در تیپ پسرانه دختر پسند بسیار موثر است. مردان جذاب برای فهمیدن زمان از ساعت استفاده می‌کنند و هرگز از تلفن همراه خود برای بررسی ساعت استفاده نمی‌کنند، بنابراین داشتن ساعت در جذابیت بی‌تأثیر نیست و برای هر مردی الزامی است.

از طرف دیگر زنان مردانی را دوست دارند که به جزئیات اهمیت می‌دهند و مردانی را که ساعت می‌کنند جذب می‌کنند. ساعت می‌تواند دلیل خوبی برای شروع مکالمه بین شما و خانم مورد علاقه شما باشد.

بهترین مدل ساعت، ساعتی به سبک مینیمالیسم یا سادگی است که در عین حال بسیار چشم نواز است، زیرا مارک‌های مختلف چنین سبکی را تولید می‌کنند. رنگ‌های مختلفی دارد و می‌توانید رنگ این ساعت را با رنگ لباس و یا حتی رنگ پوست خود تنظیم کنید.

جذابیت مردانه

جذابیت مردانه
جذابیت مردانه

1.دهان معطر

خوش بویی دهان در تیپ پسرانه دختر پسند بسیار موثر است. لبخند در جذب دیگران مثر است و زیبایی صورت شما را دو چندان می‌کند. اما همه خنده‌ها جذاب نیستند و فقط لبخند و خنده‌های خنده دار است که انسان دندان‌های تمیز و دهانی معطر دارد. بنابراین همیشه مسواک بزنید، نخ دندان بکشید، مقدار زیادی آب بنوشید و هر 6 ماه یک بار به دندانپزشک بروید و چنین خنده‌هایی را از خود و دیگران دریغ نکنید.

2.عطر

خانم‌ها مردانی را دوست دارند که بوی خوبی دارند و خودشان را معطر می‌کنند. طبق تحقیقات انجام شده، زنان عطر را در انتخاب طرف مقابل موثر می‌دانند، بنابراین قدرت آن را نادیده نگیرید و عطر مناسب را انتخاب کنید. هر کس شخصیت خاص خود را دارد، بنابراین بهتر است هنگام انتخاب روغن‌های اساسی به خصوصیات بدن خود توجه کنید و آنها را امتحان کنید.

3.اعتماد به نفس

اعتماد بنفس در تیپ پسرانه دختر پسند بسیار موثر است. اگر تمام نکات بالا را رعایت کنید و از لباس‌های لوکس و لوازم مربوط به آن استفاده کنید، اگر اعتماد به نفس شما پایین باشد، کار شما پیش نخواهد رفت. با اعتماد به نفس، می‌توانید خود را متقاعد کنید که جذاب هستید و می‌توانید به راحتی همه مشکلات را حل کنید و قلب همه را بدست آورید.

4.شلوار جین

شلوار جین در تیپ پسرانه دختر پسند بسیار موثر است. بسیاری از خانم‌ها مردانی را که شلوار جین می‌پوشند جذب می‌کنند. شلوار جین هرگز از مد نمی‌افتد و هر مردی می‌تواند بدون توجه به سن و موقعیت اجتماعی از آنها استفاده کند. اما توجه داشته باشید که هنگام پوشیدن شلوار لی، این شلوار باید متناسب با بدن شما باشد.

برای انتخاب و خرید شلوار لی تا زمانی که مارک مورد علاقه خود را پیدا نکنید، مارک‌های مختلف شلوار جین را امتحان کنید تا بفهمید کدام یک مناسب بدن شما است. هرگز شلوار جین بزرگ استفاده نکنید.

بهترین و جذاب‌ترین تیپ‌های مردانه

مردها از چه لباسی خوششان می آید نی نی سایت
مردها از چه لباسی خوششان می آید نی نی سایت

1.لباس پیاده روی

خانم‌ها مردانی را دوست دارند که با لباس ورزشی در خیابان‌ها قدم می‌زنند و از نظر جسمی و ظاهر ورزشی مناسب هستند. ورزشکاران با اعتماد به نفس و ذهن باز و خوش مشرب هستند. لباس ورزشی لازم نیست قسمت زیادی از بدن شما را برهنه نشان دهد، زیرا بر دید خانم‌ها تأثیر منفی می‌گذارد.

2.آستین پیراهن را تا آرنج تا کنید

تا زدن آستین پیراهن تا آرنج تأثیر زیادی در جذابیت شما دارد. اما این کار را در پیراهن‌های رسمی انجام ندهید و این کار را فقط برای پیراهن‌هایی که مضمون ورزشی دارند انجام دهید.

تیپ پسرانه برای دختر

1. نقش کفش کتانی درتیپ پسرانه برای دختر

کفش های کتانی یکی از محبوب ترین انواع کفش هستند; هم راحت است و هم ظاهر زیبایی دارد. داشتن چند جفت کفش کتانی در تیپ پسرانه برای دختر ضروری است.

اگر قصد دارید یک کتانی دخترانه یا پسرانه در جعبه کفش خود داشته باشید، رنگی را انتخاب کنید که با اکثر لباس‌هایتان هماهنگ باشد.

به سراغ رنگ‌های طبیعی مانند کرم، خاکی و خاکستری یا مشکی بروید. البته رنگ سفید هم یکی از جذاب ترین رنگ هاست به شرطی که بتوانید آن را تمیز نگه دارید.

2. لایه‌های رنگی را پیدا کنید

آیا می خواهید تیپ پسرانه برای دختر داشته باشید؟ به سراغ چند لایه لباس رنگی بروید. پوشیدن چندین لباس روی هم یکی از اصلی ترین مدهای جدید است ، مخصوصا برای استایل جوانان.

در تیپ پسرانه برای دختر داشتن ظاهری اسپرت می‌توانند تی شرت و پیراهن با دکمه های باز بپوشند. دختران می‌توانند همین تیپ را داشته باشند یا برای تکمیل تیپ اسپرت دخترانه به جای کفش به سراغ پلیور بروند.

از رنگ‌ها نترسید؛ همه لباس‌های شما نباید یک رنگ باشند. یک شلوار جین آبی را با یک بلوز نارنجی ست کنید و یک پیراهن زرد بپوشید. دختران همچنین می توانند روی رنگ کیف یا روسری مانور دهند. لباس‌های همرنگ را بعد از 30 سالگی کنار بگذارید و تا جوانی آنها را رنگی بپوشید.

منبع: yun.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مجله نوبل

سایت مجله نوبل یک سایت خبری و فرهنگی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله تکنولوژی، فیلم و سینما، مد و استایل، سبک زندگی و ... فعالیت می‌کند. در این سایت شما می‌توانید به آخرین اخبار و گزارش‌ها در این حوزه‌ها دسترسی پیدا کنید و همچنین مقالات، نقد و بررسی فیلم‌ها، محصولات تکنولوژی و مد را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

‫10 دیدگاه ها

 1. سلام
  میخواستم بپرسم که استایل برای هر فصل باید چطوری باشه؟
  مثلا زمستون از چه رنگهایی استفاده کنیم و… چون در این باره چیزی نگفتین

  1. سلام امیرمهدی عزیز
   اتفاقا توی همین مقاله به این مورد اشاره شده یکم با دقت بیشتر بخونید متوجه خواهید شد.
   ممنون از شما

 2. سلام
  من توس ست کردن لباس هیچوقت خوب نبودم
  از نظر ست باید چه معیار هایی رو در نظر بگیریم؟؟؟؟

 3. درسته که تا زدن آستین برای دختر جذابه اما نه به هر قیمتی
  به بعضی پسرا اصلا نمیاد!!!
  پسرایی که بازوی دارن خیلی جذابه خدایی!! 🙂

 4. تیپ اسپرت دخترانه ایرانی برای بیرون چطوری خوبه

  1. رنگ جديد يكي از اجزاي مهم يك تيم ورزشي جذاب است. از امتحان رنگ هایی که قبلا امتحان نکرده اید نترسید و این بار رنگ های شاد را به کمد خود اضافه کنید. یکی از جلوه های جذاب از نوع ورزشی دخترانه ، شلوار جین آبی روشن و یک بلوز ساده یا یک چهارخانه قرمز است که بسیاری از هنرمندان هالیوودی با این ترکیب آن را دیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا